motospecjalista.pl

Nissan Qashqai w specjalnej ofercie wynajmu długoterminowego Nissan Business Finance dla klientów biznesowych

Bestsellerowy Nissan Qashqai cieszy się popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także firm. W odpowiedzi na ich potrzeby Nissan wprowadza specjalną ofertę wynajmu długoterminowego Nissan Business Finance*, opracowaną przy współpracy z Bankiem RCI oraz firmą Alphabet Polska. W ramach programu kompaktowy crossover Nissana dostępny jest już za 1089,99 zł netto miesięcznie.

Propozycja skierowana jest do wszystkich klientów biznesowych.

Dotyczy modelu Qashqai w najchętniej kupowanej, bogato wyposażonej wersji N-Connecta z benzynowym silnikiem 1.3 DIG-T o mocy 140 KM.

Egzemplarze objęte programem

wyposażone są m.in. w adaptacyjne reflektory przednie Full LED z systemem doświetlania zakrętów, panoramiczne okno dachowe, mutlimedialny system NissanConnect z 7” ekranem dotykowym, nawigacją opartą na mapach firmy TomTom z usługą Live Traffic, system kamer 360°, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system inteligentnego kluczyka I-Key, relingi dachowe oraz felgi 18” ze stopu metali lekkich. Część puli samochodów posiada także pakiet zimowy, obejmujący podgrzewane przednie siedzenia i ogrzewaną przednią szybę. Wszystkie oferowane są z lakierem metalizowanym.

Okres trwania wynajmu

zaplanowano na 24 miesiące przy łącznym limicie przebiegu 30 000 km. W tym czasie użytkownik nie musi się martwić o serwisowanie pojazdu, ponieważ w programie uwzględnione zostały zarówno okresowe przeglądy, jak i profesjonalna naprawa wszelkich usterek. Ponadto, klient otrzymuje do swojej dyspozycji kartę paliwową, umożliwiającą wygodne tankowanie i bezgotówkowe, comiesięczne rozliczanie transakcji.

Miesięczna rata wynajmu to jedynie 1 089,99 zł

netto oraz 1 130 zł netto dla egzemplarzy wyposażonych dodatkowo w pakiet zimowy. Kalkulacja nie zakłada wpłaty własnej klienta.

Please follow and like us:
RSS
Follow by Email